Aktywny weekend z Czerkawskim w Best Western Hotel Jurata

W pierwszy październikowy weekend, Mariusz Czerkawski będzie uczył i motywował do tego by zacząć żyć zdrowo. Na spędzenie aktywnego weekendu ze sportowcem mogą liczyć goście Best Western Hotelu Jurata na Helu, gdzie Mariusz będzie zachęcał do zmiany – tym razem na stałe.
Coraz więcej osób żyje w pośpiechu i nie ma czasu lub chęci na regularne ćwiczenia a rozpoczęcie aktywności odkłada „na lepszy moment”. Jednak wbrew powszechnym przekonaniom, na rozpoczęcie aktywności potrzeba 5-10 minut dziennie. Warto za to wiedzieć jakie ćwiczenia wykonywać, żeby w skali kilku miesięcy przyniosło to oczekiwane rezultaty. Istotne – zdaniem Mariusza Czerkawskiego – jest to, że można zacząć w każdym wieku.
Ale sama chęć do aktywnego trybu życia to za mało. Trzeba wiedzieć, jak się ruszać, żeby aktywność przyniosła nam jak najwięcej korzyści. Bo to, że jest ważna dla zdrowia fizycznego, ale również psychicznego jest dzisiaj dla wszystkich oczywista.
Podczas weekendowego pobytu, goście Best Western Hotel Jurata będą mogli aktywnie zacząć dzień z Mariuszem Czerkawskim, porozmawiać o budowaniu sukcesu w sporcie i w biznesie czy pytać o sposoby na utrzymanie formy. Atrakcje Best Western Hotel Jurata, doskonała (i zdrowa!) kuchnia oraz nadmorskie, wypełnione jodem powietrze są obowiązującym standardem – nie tylko w czasie weekendu z Czerkawskim.
Spotkanie z Mariuszem będzie otwarte dla wszystkich gości Best Western Hotel Jurata.

Jurata 0556 Jurata 0587