II Forum Logistx 2017

II Forum Logistx 2017 w Warszawie

W dniach 7-8 listopada 2017 w Warszawie, w Centrum Expo XXI odbyło się II Forum Logistx 2017. Gościem Forum i jednocześnie jego prelegentem był Mariusz Czerkawski, Prezes Stowarzyszenia Sport7 . Mariusz wygłosił wykład motywacyjny pod tytyłem „Jak budować pozycję i przywództwo w grupie silnych charakterów i szukać motywacji, kiedy już się nie chce”.

Tegoroczne Forum skupiło dyrektorów i menedżerów z kluczowych sektorów gospodarki, odpowiedzialnych za zarządzanie łańcuchem dostaw. Jego motywem przewodnim było znalezienie odpowiedzi na pytanie jak dostosować swoje działania do zmieniających się potrzeb klienta B2B i B2C przy konieczności optymalizacji kosztów własnych. Wśród prelegentów wystąpili m.in. przedstawiciele takich firm jak Tesco, Empik, ABC Data, Orange, Ministerstwa Infrastruktury i Budownictwa, czy Volkswagen Group.

Wykład motywacyjny Czerkawskiego

Mariusz opowiadał o swoich pasjach i wyrzeczeniach w drodze na szczyt marzeń, a jego wystąpienie było znakomitą inspiracją dla uczestników i świetnym wprowadzeniem do dalszych prelekcji. Opowieść o wewnętrznym potencjale, o doświadczeniu i umiejętności radzenia sobie z przeciwnościami losu stanowiła znakomitą lekcję  i najwyższej klasy podręcznik do wykorzystania we własnej pracy zawodowej.

Sportowiec w trakcie wykładu podkreślał, jak ważna w osiąganiu celu jest wiara w siebie i w swoje umiejętności. Zaznaczył również, iż nawet on grając w NHL miał chwile sporego zwątpienia. To co pomogło mu osiągnąć sukces to wewnętrzna determinacja do podnoszenia się  nawet z najgorszych upadków.

Wystąpienie Mariusza Czerkawskiego w roli  prelegenta i mówcy motywacyjnego zostało bardzo dobrze odebrane przez uczestników Forum. Doceniono  jego umiejętności oratorskie i charyzmę lidera, który potrafi motywować ludzi do wykorzystania swojego potencjału i czerpania z doświadczeń tych, którzy osiągnęli sukces w swojej dziedzinie.