Kampania „Klasycznie to Próchnik”

Mariusz ambasadorem kampanii „Klasycznie to Próchnik”

Mariusz Czerkawski wziął udział w reklamie  firmy odzieżowej Próchnik w kampanii „Klasycznie to Próchnik”.

Próchnik S.A. jest polską spółką giełdową, jedną z pierwszych pięciu spółek notowanych na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych, której tradycje sięgają połowy XX wieku. Podstawowym obszarem działania spółki jest klasyczna moda męska skoncentrowana na ubiorze formalnym, prostych formach, wykonanych z wysokiej jakości materiałów. 

Styl Mariusz Czerkawskiego

Kampania kolekcji „Klasycznie to Próchnik” nie odbiega od dotychczasowej linii stylu marki. Prezentowane modele to przede wszystkim garnitury, których krój odpowiada aktualnym trendom światowej mody, a kolorystyka celuje w brązy, grafity, oliwki oraz czerń. Uniwersalne barwy kolekcji i klasyczny wzór, dzięki odpowiedniemu doborowi koloru koszuli czy dodatków, dają ogromne możliwości kreowania różnych stylów: zarówno biznesowego, jak i mniej formalnego, odpowiedniego na imprezy czy spotkania towarzyskie. Chociaż na co dzień Mariusz preferuje styl casual lub smart casual, chętnie nosi również garnitury w wydaniu mniej lub bardziej oficjalnym. Według opinii naszej gwiazdy NHL „mężczyzna w garniturze zawsze dobrze wygląda” ponieważ „ten strój pasuje praktycznie do wszystkiego”.

W wybranych z prezentowanej kolekcji garniturach firmy Próchnik można Mariusza zobaczyć w telewizji, podczas wydarzeń, które prowadzi lub w których bierze udział, czy po prostu na ulicy. Sportowiec uważa, iż garnitur to ten element garderoby, który umiejętnie dobrany i uzupełniony o modne dodatki, w ogromnym stopniu określa cały image nowoczesnego mężczyzny.  Dodaje też, iż „garnitur uszyty z materiałów wysokiej jakości nie tylko tworzy wizerunek „mężczyzny z klasą”, lecz jednocześnie daje możliwość  podkreślenia lub ukrycia mankamentów sylwetki„.
 
Film z udziałem Mariusza z kampanii „Klasycznie to Próchnik” można zobaczyć w serwisie YouTube, a zdjęcia na stronach internetowych firmy.